Alpe Adria Junior League #2 2019/20 Sat, 25. 01. 2020 Graz, Squashdome

Entries Group A

YOB
Age
1
USC2
06
 u15 
Samuel Winkler
2
04
 u17 
Gašper Dolinar
3
ASSV
03
 u17 
Paul Danter
4
05
 u15 
Jan Mislej
5
05
 u15 
Lan Podgoršek
6
02
 u19 
Tia Franović
7
SWLS
07
 u13 
Kristina Begeba   UKR
8
04
 u17 
Rok Frelih

Entries Group B

YOB
Age
RDSG
05
 u15 
Moritz Felber
1
06
 u15 
Miša Sax
2
07
 u13 
Dora Režić
3
06
 u15 
Kaja Amidzic
4
USC2
06
 u15 
Laura Friedl
5
USC2
07
 u13 
Karina Seiner
6
02
 u19 
Lara Meršol
7
SQUN
04
 u17 
Benjamin Rieger
SQUN
04
 u17 
Leon Vedra
SQUN
05
 u15 
David Stampfer
8
06
 u15 
Luce Marušić
08
 u13 
Lovro Biščanić
9
03
 u17 
Mila Mitof

Entries Group C

YOB
Age
1
SSP
10
 u11 
Adrian Beinhakl
2
RDSG
10
 u11 
Oliver Munro
3
SC80
08
 u13 
Valentin Wallner
4
SC80
07
 u13 
Julian Harrer
5
USC2
08
 u13 
Lucy Pichler
6
SC80
06
 u15 
Jan Brugger
7
08
 u13 
Arne Žvar
8
03
 u17 
Mila Mitof
9
USC2
10
 u11 
Clemens Krassnigg
10
SLO
11
 u9 
Maks Prošek
11
SQUN
06
 u15 
Lauren Früchtl
12
SQUN
08
 u13 
Lukas Frank
13
SQUN
11
 u9 
Andreas Kuhnert
14
07
 u13 
Lejla Čelikovič

Entries Group D

YOB
Age
1
08
 u13 
Črt Tekavc Brinc
2
09
 u11 
Paula Findrik
3
08
 u13 
Gaj Intihar
4
10
 u11 
Vito Marušić
5
SC80
05
 u15 
Johannes Zunzer

Entries Group E

YOB
Age
1
SQUN
10
 u11 
Nuri Siegel
2
USC2
10
 u11 
Natalie Winkler
3
SSP
14
 u9 
Diana Beinhakl
4
USC2
09
 u11 
Florian Gegenhuber
5
USC2
12
 u9 
Rebecca Gegenhuber
6
09
 u11 
Maks Socic

Entry list

Konsolidierte Teilnehmerliste

 
Age Event
1   CRO u17 B Kaja Amidzic
2   SWLS u17 A Kristina Begeba
3   SSP u15 C Adrian Beinhakl
4   SSP u09 E Diana Beinhakl
5   SLO u15 D Črt Tekavc Brinc
6   SC80 u17 C Jan Brugger
7   SLO u17 C Lejla Čelikovič
8   ASSV u21 A Paul Danter
9   SLO u19 A Gašper Dolinar
10   CRO u15 D Paula Findrik
11   SQUN u15 C Lukas Frank
12   CRO u21 A Tia Franović
13   SLO u19 A Rok Frelih
14   USC2 u17 B Laura Friedl
15   SQUN u17 C Lauren Früchtl
16   USC2 u15 E Florian Gegenhuber
17   USC2 u11 E Rebecca Gegenhuber
18   SC80 u17 C Julian Harrer
19   SLO u15 D Gaj Intihar
20   USC2 u13 C Clemens Krassnigg
21   SQUN u13 C Andreas Kuhnert
22   CRO u17 B Luce Marušić
23   CRO u13 D Vito Marušić
24   SLO u21 B Lara Meršol
25   SLO u19 A Jan Mislej
26   CRO u21 B Mila Mitof
27   RDSG u13 C Oliver Munro
28   USC2 u17 C Lucy Pichler
29   SLO u19 A Lan Podgoršek
30   SLO u13 C Maks Prošek
31   CRO u17 B Dora Režić
32   SQUN u19 B Benjamin Rieger
33   SLO u17 B Miša Sax
34   USC2 u17 B Karina Seiner
35   SQUN u15 E Nuri Siegel
36   SLO u15 E Maks Socic
37   SC80 u15 C Valentin Wallner
38   USC2 u13 E Natalie Winkler
39   USC2 u17 A Samuel Winkler
40   SC80 u19 D Johannes Zunzer
41   SLO u15 C Arne Žvar
EvPartList