Landesliga Ost 2018/19    Sa, 20. 10. 2018 - Sa, 25. 05. 2019

Terminplan

1. Division
1. Spieltag 
Wien, C19 Sportanlage


2018-10-20

11:00


14:00

C1

 


 

C2

 


 

C3
WSC19 I 
CCCS I 
0 - 4
CCCS I 
SWLS I 
4 - 0
C4
SQUN I 
STO 
4 - 0
SQUN I 
WSC19 I 
3 - 1

2. Division
1. Spieltag 
Wr. Neudorf, Gemeinde-Sporthalle


2018-10-20

11:00


14:00

C1
CCCS II 
WSC19 II 
4 - 0
SQBV I 
ESB 
3 - 1
C2
SQBV I 
SAS 
3 - 1
CCCS II 
SAS 
3 - 1
C3
ESB 
SWLS II 
2 - 2
WSC19 II 
SWLS II 
1 - 3
C4

 


 

C5

 


 


3. Division
1. Spieltag 
Bad Vöslau, Club Top Fit


2018-10-20

11:00


13:00


15:00

C1
SQUN II 
CCCS III 
2 - 2
SQUN II 
ASSV 
2 - 2
WSC19 III 
CCCS III 
1 - 3
C2
SWLS III 
ASSV 
3 - 1
SQBV II 
CCCS III 
1 - 3
SWLS III 
SCFS 
1 - 3
C3
SCFS 
SQBV II 
2 - 2
SWLS III 
WSC19 IV 
2 - 2
SQUN II 
SQBV II 
3 - 1
C4
WSC19 III 
WSC19 IV 
3 - 1
SCFS 
WSC19 III 
3 - 1
WSC19 IV 
ASSV 
2 - 2

1. Division
2. Spieltag 
Schwechat, Lemon Squash


2018-12-01

11:00


14:00

C4
SQUN I 
SWLS I 
3 - 1
STO 
SWLS I 
1 - 3
C7
WSC19 I 
STO 
4 - 0
SQUN I 
CCCS I 
4 - 0
C8

 


 

C9

 


 

C10

 


 


2. Division
2. Spieltag 
Bad Vöslau, Club Top Fit


2018-12-01

11:00


14:00

C1
ESB 
SAS 
3 - 1
SAS 
WSC19 II 
2 - 2
C2
CCCS II 
SWLS II 
3 - 1
SQBV I 
SWLS II 
3 - 1
C3
SQBV I 
WSC19 II 
3 - 1
CCCS II 
ESB 
3 - 1
C4

 


 


3. Division
2. Spieltag 
Wr. Neudorf, Gemeinde-Sporthalle


2018-12-01

11:00


13:00


15:00

C1
SQUN II 
WSC19 IV 
2 - 2
SWLS III 
SQBV II 
4 - 0
SQUN II 
SCFS 
1 - 3
C2
SWLS III 
CCCS III 
2 - 2
ASSV 
CCCS III 
1 - 3
SQBV II 
ASSV 
3 - 1
C3
WSC19 III 
SQBV II 
3 - 1
SQUN II 
WSC19 III 
0 - 4
WSC19 IV 
CCCS III 
2 - 2
C4
SCFS 
ASSV 
3 - 1
SCFS 
WSC19 IV 
3 - 1
SWLS III 
WSC19 III 
2 - 2
C5

 


 


 


1. Division
3. Spieltag 
Wien, C19 Sportanlage


2019-01-26

11:00


14:00

C1

 


 

C2

 


 

C3
WSC19 I 
SWLS I 
3 - 1
STO 
SQUN I 
0 - 4
C4
CCCS I 
STO 
2 - 2
CCCS I 
WSC19 I 
3 - 1

2. Division
3. Spieltag 
Bad Vöslau, Club Top Fit


2019-01-26

11:00


14:00

C1
ESB 
WSC19 II 
4 - 0
SWLS II 
ESB 
1 - 3
C2
CCCS II 
SQBV I 
0 - 4
WSC19 II 
CCCS II 
1 - 3
C3
SAS 
SWLS II 
2 - 2
SAS 
SQBV I 
1 - 3
C4

 


 


3. Division
3. Spieltag 
Wr. Neudorf, Gemeinde-Sporthalle


2019-01-26

11:00


13:00

C1
SCFS 
CCCS III 
3 - 1
ASSV 
SWLS III 
3 - 1
C2
SQUN II 
SWLS III 
4 - 0
CCCS III 
SQUN II 
2 - 2
C3
WSC19 III 
ASSV 
1 - 3
WSC19 IV 
WSC19 III 
2 - 2
C4
WSC19 IV 
SQBV II 
2 - 2
SQBV II 
SCFS 
0 - 4
C5

 


 


1. Division
4. Spieltag 
Wien, C19 Sportanlage


2019-02-16

11:00


14:00

C1
WSC19 I 
SQUN I 
1 - 3
STO 
WSC19 I 
3 - 1
C2
SWLS I 
CCCS I 
0 - 4
SWLS I 
SQUN I 
0 - 4
C3

 


 

C4

 


 


2. Division
4. Spieltag 
Wr. Neudorf, Gemeinde-Sporthalle


2019-02-16

11:00


14:00

C1
SAS 
CCCS II 
2 - 2
WSC19 II 
SQBV I 
0 - 4
C2
SWLS II 
WSC19 II 
4 - 0
SWLS II 
CCCS II 
1 - 3
C3
ESB 
SQBV I 
2 - 2
SAS 
ESB 
1 - 3
C4

 


 

C5

 


 


3. Division
4. Spieltag 
Schwechat, Lemon Squash


2019-02-16

11:00


13:00


15:00

C4
WSC19 IV 
SWLS III 
2 - 2
SQBV II 
SQUN II 
0 - 4
WSC19 IV 
SQUN II 
1 - 3
C7

 


 


 

C8

 


 


 

C9

 


 


 

C10

 


 


 


1. Division
5. Spieltag 
Wr. Neudorf, Gemeinde-Sporthalle


2019-03-16

11:00


14:00

C1
SWLS I 
STO 
0 - 4
STO 
CCCS I 
3 - 1
C2
CCCS I 
SQUN I 
2 - 2
SWLS I 
WSC19 I 
0 - 4
C3

 


 

C4

 


 

C5

 


 


2. Division
5. Spieltag 
Wien, C19 Sportanlage


2019-03-16

11:00


14:00

C1
WSC19 II 
SAS 
2 - 2
WSC19 II 
ESB 
2 - 2
C2
SWLS II 
SQBV I 
0 - 4
SWLS II 
SAS 
2 - 2
C3
ESB 
CCCS II 
1 - 3
SQBV I 
CCCS II 
3 - 1
C4

 


 


3. Division
5. Spieltag 
Bad Vöslau, Club Top Fit


2019-03-16

11:00


13:00


15:00

C1
WSC19 III 
SQUN II 
2 - 2
SCFS 
SQUN II 
3 - 1
CCCS III 
SCFS 
2 - 2
C2
SQBV II 
SWLS III 
2 - 2
WSC19 III 
SWLS III 
3 - 1
SQBV II 
WSC19 IV 
2 - 2
C3
CCCS III 
ASSV 
4 - 0
ASSV 
SQBV II 
0 - 4
ASSV 
WSC19 III 
1 - 3
C4
WSC19 IV 
SCFS 
1 - 3
CCCS III 
WSC19 IV 
3 - 1
SWLS III 
SQUN II 
3 - 1

1. Division
2. Division
3. Division
Damen
Finale 
Wr. Neudorf, Gemeinde-Sporthalle
2019-05-25

10:00


12:00


14:00


16:00

C1
SQBV I 
SWLS II 
2 - 2
SQUN I 
WSC19 I 
4 - 0
SQBV I 
CCCS II 
0 - 4
SQUN I 
STO 
3 - 1
C2
CCCS II 
ESB 
2 - 2
CCCS I 
STO 
1 - 3
SWLS II 
ESB 
1 - 3
WSC19 I 
CCCS I 
1 - 3
C3
SCFS 
WSC19 III 
4 - 0

 

SCFS 
SQUN II 
2 - 2
CCCS-D 
SQUN-D 
2 - 1
C4
CCCS III 
SQUN II 
0 - 4

 

WSC19 III 
CCCS III 
2 - 2

 

C5